piątek, 26 kwietnia 2013

Bohaterowie

Już muszę napisać że będzie ich dosyć sporo ale na początek dodam podstawowych a z czasem dojdą inni żeby się nie plątało zbytnio.

Violetta :Była skromną dziewczyną jej matka Margarita zginęła w wypadku kiedy Violetta miała lat 6,jej ojciec pochłonął się pracom a mała Violetta została wysłana do babci (mama Margarity)Babcia mieszkała w Austrii gdzie tam miała swój zamek.Mała Violetta nie czuła się piękna bo nie ma kto się nią zajmować babcia miała swoje lata 85:)

German : Ojciec Violetty po śmierci żony,ciągle go nie ma w domu dlatego ,jego córka mieszka z babcią.Tak naprawdę kocha swoją córkę. German już ponad 2 lata mieszka w Buenos Aires gdzie tam układa sobie życie.....
Antonio: dziadek Violetty ze strony ojca.Prowadzi on studio muzyczne o nazwie studnio 21.Własnie on poznał swojego syna z Angie córką jego przyjaciela.

Algebra :Jest pokojówką i jednocześnie ona zajmuję się Violetta najbardziej.Zawsze mówi jej, że jest piękna i ma cudowny głos kiedy śpiewa.
Yessica :Uważa się za boginie piękna i stylu ona rządzi w szkole wraz ze swoją świta Carol i Ferrym. Violetta przez-nią będzie miała dużo problemów.


 Carol:Pomocnica Yess :)
Ferry. uważa że ciągle jest mało opalona.Tim zakochany w Violetcie widzi jej piękno chody inni tego nie widy,stara się zagadać ale się boi odrzucenia gabiony przez Yessice.
Dużo potem będą aktorzy inni tka jak mówiłam na początek tyle mam nadzieje ze jest dobrze.:)